O FIRMIE

Firma Trans–Europa jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1988r.

Początkowo zajmowaliśmy sie budownictwem przemysłowym połączonym z transportem krajowym i międzynarodowym, z czego pozostała nazwa firmy.

W roku 2007 dostosowaliśmy się do zapotrzebowania na polskim rynku rezygnując z transportu, a rozwijając się wyłącznie w jednym kierunku – budownictwo.

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu i remoncie obiektów przemysłowych, hal magazynowych oraz budynków użytku publicznego, w tym

wielopołaciowe centra handlowe. Zajmujemy się usługami budowlanymi począwszy od konstrukcji stalowej, przez lekką obudowę, aż po wykonanie dachu wraz z obróbkami blacharskimi.

 

Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski, a w szczególności jest to:

  •  montaż blach trapezowych
  •  montaż systemowych elewacji
  •  elewacje lekko-mokra
  •  dachy zielone
  •  termoizolacje z wykorzystaniem wełny mineralnej, styropianu
  •  hydroizolacje dachów płaskich z folii PVC, EPDM, papy termozgrzewalnej.

 

Posiadamy zaplecze techniczno – biurowe, sprzęt, maszyny oraz samodzielne brygady pracowników przeszkolonych i wyposażonych do pracy na wysokości.

Świadczymy również usługi wynajmu sprzętu typu zwyżki i ładowarki teleskopowe wraz z uprawnionymi operatorami. Ponadto dysponujemy maszynami do cięcia oraz gięcia blach o parametrach grubości od 0,5 mm do 6 mm i długości 3 metry.

 

Decydując się na współpracę z naszą firmą gwarantujemy jakość, rzetelność i terminowość wykonanych prac. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni. Jednocześnie wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobra opinia, dlatego w załączeniu przedstawiamy nasze referencje od Firm, z którymi współpracujemy.

 

Zobacz nasze referencje...

© Copyright 2018  |  All Rights Are Reserved by StudioDelta